Elektronická přihláška

From UPwiki
Jump to: navigation, search
This page contains changes which are not marked for translation.

Other languages:
čeština • ‎English
E-prihlaska.gif

Na Univerzitu Palackého se nyní můžete přihlásit přes tzv.elektronickou přihlášku. Tu naleznete na Portálu UP nebo na adrese prihlaska.upol.cz.

Stávající studenti se nemusí znovu registrovat a mohou použít své údaje, pod kterými přihlášku vyplňovali poprvé. Pokud jste zapomněli heslo, nezoufejte, nechte si jej znovu zaslat na váš e-mail pomocí formuláře Zapomenuté heslo.Trápí-li vás jiný problém s e-přihláškou, mrkněte na Často kladené dotazy k e-přihlášce, třeba vám naše odpovědi pomůžou. Pokud ne tak neváhejte a kontaktujte nás s technickými dotazy na Helpdesku http://www.helpdesk.upol.cz, ostatní dotazy směřujte na příslušné studijníoddělení.

Zájemci o studium se musí do systému přihlášek nejprve registrovat. Ale nebojte, registrace je snadná, jen vyplníte své jméno, příjmení,e-mailovou adresu a určíte si heslo. Poté se budete moci do systému přihlásit. Technické dotazy směřujte na Helpdesk http://www.helpdesk.upol.cz nebo na e-mailovou adresu studijního oddělení fakulty, na kterou se hlásíte, ale než začnete psát e-mail, podívejte se na Často kladené dotazy k e-přihlášce, tam totiž můžete najít odpovědi na vše, co vás bude zajímat nebo trápit.

Ještě než budete posílat přihlášku, zjistěte si na stránkách fakulty, na kterou se chcete hlásit, co vše po zájemcích o studium vyžaduje. Některé fakulty například vyžadují zaslánízkrácené verze přihlášky a potvrzení o zaplacení, jiné zase ne. Pokud budete za přihlášku platit převodem z účtu nebo složenkou, dávejte pozor na informace, které vyplňujete (např. variabilní symbol), jelikož může dojít k překlepu a vaše platba se nemusí spárovat s přihláškou.Platíte-li přihlášku platební kartou přes platební bránu v přihlášce, nemusíte se ničeho bát, vše už je nastaveno za vás.

Často kladené dotazy k e-přihlášce

Pokud máte dotazy k e-přihlášce navštivte nejdřív Často kladené dotazy k e-přihlášce a až pokud nezjistíte, co jste potřebovali, kontaktujte s technickými dotazy Helpdesk http://www.helpdesk.upol.cz, netechnické dotazy směřujte na příslušné studijní oddělení.

Prvotní nastavení hesla do informačních systémů UP

Klikněte na nadpis pro zobrazení informací o iniciálním nastavení hesla do informačních systémů UP prostřednictvím e-přihlášky. Heslo do informačních systému UP lze nastavit až po zápise ke studiu a po zpracování údajů studijním oddělením.