Informační e-mail z IDM

Z UPwiki
Přejít na: navigace, hledání

Informační Systém univerzity poskytuje novou službu, která Vás bude informovat o stavu Vašeho uživatelského účtu. Automaticky zasílané informační maily budou chodit z adresy notifikace.idm.prod@upol.cz a budou ve tvaru:

-------------------------------------

Uživateli <Vaše jméno> <Vaše příjmení> s uživatelským jménem UPOL/<Váš login> se změnil stav z Aktivní na Ukončený.
Uživatelský účet
Měněný atribut
Nová hodnota
Původní hodnota
Uživatel
< Váš login >
Aktivní do
15.09.2016 00:00:00
Stav
Ukončený
Aktivní
Vážený uživateli, v informačním systému UP došlo ke změně stavu Vašeho uživatelského účtu. Upozorňujeme Vás, že pokud je nová hodnota stavu nastavena na „Ukončený“, bude Vaše mailová schránka po 150 dnech smazána. Zpráva je generována automaticky, na zprávu neodpovídejte. V případě nejasností se prosím obraťte na správu počítačové sítě UP prostřednictvím Helpdesku (https://helpdesk.upol.cz). Čas vygenerování: 15.09.2016 13:04:24

-------------------------------------

Jste-li v situaci, kdy končíte jeden pracovní poměr nebo dohodu a nastupujete na jiný,  nebo jste ukončil bakalářské studium a nastoupíte na magisterské, a tato změna do 150 dnů nastane, nemusíte se ničeho obávat, v tom okamžiku se stav Vašeho účtu zase změní na „Aktivní“, po této změně Vám opět přijde mail a mailová schránka Vám zůstane. V případě, že Vám už nový pracovní poměr nebo studium běží, a informace o tom, že stav Vašeho účtu je „Aktivní“ Vám nepřišla, obraťte na správu počítačové sítě UP prostřednictvím Helpdesku (https://helpdesk.upol.cz).