Absolventské setkání - vyhledávání absolventů

Z UPwiki
Přejít na: navigace, hledání

Aplikace pro vyhledávání absolventů Univerzity Palackého vznikla pro potřeby setkání absolventů, které je naplánováno na září roku 2016. Vyhledávání má usnadnit práci administrativním pracovníkům při registraci na události.

Hlavní strana

Na hlavní straně se nachází vyhledávání absolventů (1), vytvoření nového profilu absolventa (2) a seznam editovaných absolventských profilů (3).
Alumni 01.png

Vyhledávání absolventů

Vyhledávat můžete dle jména, příjmení či roku absolutoria. Po kliknutí na jméno absolventa (1) se přesunete na jeho profil. Ten lze editovat, viz. níže.
Alumni 02.png

Vytvoření nového absolventa / editace absolventa

Stránka pro editaci absolventa je identická se stránkou pro vytvoření nového absolventského profilu. Při vyplňování nezbytných údajů můžete vybírat v menu fakultu (1). Po vyplnění či změnách v profilu absolventa změny uložte (2).
Alumni 03.png

Seznam upravených absolventů

V seznamu upravených absolventů naleznete přehled absolventů, jejichž profil bych v nedávné době upraven. Seznam je řazen abecedně dle příjmení absolventa. Seznam lze filtrovat dle fakult (1). V případě, že seznam bude mít více stran, lze tlačítky (2) přepínat mezi jednotlivými stranami. Pod tabulkou naleznete informaci o celkovém počtu editovaných studentů (3).
Alumni 04.png
Ukázka menu pro výběr fakult při filtrování:
Alumni 05.png